E rëndë/ 4 turistë gjenden të vdekur brenda në sauna në një hotel. Ishin në Shqipëri prej një jave

244

Gjenden 4 të vdekur në një hotel në Qerret. Report Tv mëson se janë gjetur në një sauna 2 vajza dhe 2 djem, dhe janë gjetur të pajetë të asfiksuan. Ata ishin shtetas rus, teksa kishin rreth një javë që ishin në Shqipëri.