Moti Sot, e premte 15 tetor 2021

41

Moti do të vijojë i kthjellët me vranësira të pakta kalimtare.

Mjegull e mjegullinë që në orët e para të mëngjesit në lugina dhe në bregdet konvertohet në mjegull të dendur.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje-Veriperëndim deri në 8m/sek në bregdet duke u shoqëruar me një valëzim 1-2 ballë.