Moti Sot, e enjte 7 tetor 2021

135

Moti nesër parashikohet i kthjellët dhe me vranësira të pakta në zonat malore.

Era do të fryjë me drejtim nga juglindje-jugperëndim 1-10m/s. Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1-2 ballë.