Moti Sot, e martë 5 tetor 2021

116

Moti nesër parashikohet i kthjellët e vranësira të pakta kalimtare.

Era do të fryjë nga Veriperëndim-Verilindje 1-10 m/s, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare dhe zonave lugionore do të fitojë shpejtësi deri në 20 m/s.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1-3 ballë.