Fillon ndeshja Florian Marku-Prodan, këtu mund ta ndiqni live

248

Ka nisur meçi mes Florian Markut dhe Maxim Prodan.

Florian Marku synon titullin e IBF në kategorinë e mesme në boks.

Meçi kryesor i natës së sontme do të jetë ai mes Anthony Joshuas dhe Oleksandr Usyk.

Meçin mund ta ndiqni duke klikuar http://www.ovostreams.com/totalsportek-anthony-joshua-vs-oleksandr-usyk-live-stream.php