Moti Sot, e enjte 16 shtator 2021

162

Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-veriperëndim 1-10 m/s. Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1-2 ballë.