Moti Sot, e enjte 22 korrik 2021

40

Moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në relievet malorë. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi maksimale deri në 12 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rritje.