Moti Sot, e mërkurë 5 maj 2021

33

Moti për ditën e nesërme parashikohet i kthjellët me vranësira në mbrëmje dhe gjatë natës.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje–Veriperëndim dhe shpejtësi mesatare 1-8 m/s. Valëzimi në dete parashikohet 2 deri 3 ballë.