Moti Sot, e mërkurë 28 prill 2021

116

Moti parashikohet i kthjellët me vranësira mesatare kalimtare kryesisht përgjatë orëve të mesditës dhe ato të pasdites.

Era do të fryjë me drejtim juglindje – jugperëndim e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet, duke u shoqëruar me valëzim të forcës 0-1 ballë.