Babë e bir plagosin me thikë 32-vjeçarin

47

Tre persona u përfshinë në një sherr fizik në Tiranë.

Babë e bir 49 dhe 22 vjeç, njofton “Vizion Plus”, goditën me thikë një 32-vjeçar.

Konflikti mes tyre nisi për motive të dobëta.

I plagosuri ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia po punon për të kapur autorët.