Moti Sot, e dielë 21 mars 2021

73

Dita në vend përsëri parashikohet me diell e vranësira të cilat do të bëhen prezente në orët e mesditës, fillimisht në jug e gradualisht në mbrëmje në të gjithë territorin.

Era do të fryjë me drejtim juglindje – veriperëndim e lehtë 1-7m/s.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1 dhe 2 ballë.