Moti Sot, e shtunë 20 mars 2021

72

Dita në vend përsëri parashikohet me diell e vranësira të pakta në veri të territorit.

Era do të fryjë me drejtim juglindje e veriperëndim e lehtë e përkohësisht mesatare në brigjet detare.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 1 dhe 2 ballë.