Julian Deda “zbulon” lestat per deputet të PD-së: Do ketë disa probleme…

92

Aktori i mirnjohur Julian Deda me anë të një statusi në fb ka bërë të ditur se lista e deputetëve të Partisë Demokratike do të ketë disa probleme…

Ja statusi i plotë:

T’ju zbuloj diçka per listen e Partise Demokratike para shpalljes. 😉

Lista e PD, pritet te kete disa probleme te vogla, si p.sh. do kete njerez normal, serioze, te ndershem dhe intelektuale, nuk do te kete persona me pikepyetje ligjore, nuk do te kete hajdute votash dhe as bleres te vullnetit te lire te njerezve. Keto jane disa elemente, qe ne nje realitet politik si ky i yni etiketohen si probleme dhe Lul Basha me nje skuader te paster dhe me integritet, nuk do ta kete te lehte garen perballe hijenave, qe e kane kthyer Shqiperine ne kerme dhe duan ta hane deri ne fund.