Tmerr / Dy vëllezër dhe kushëriri i tyre vdesin në aksident, shpëton shoferi

74

Një aksident tragjik i ka marrë jetën 3 personave në mesnatë në Kodër-Kashar në Tiranë!

Bëhete  ditur se rreth ores 23 e 30 të së enjtes, nje makine me targa rumune qe drejtohej nga Zija Murati 27 vjec doli nga rruga dhe u demtua pothuajse plotesisht.

Ne mjet ndodheshin vec shoferit, edhe tre persona te tjere te gjithe te aferm me njeri tjetrin.

Te tre pasagjeret fatkeqesisht kane nderruar jete ndersa i vetmi i shpetuar eshte drejtuesi qe ndodhet ne spital.

Dy prej viktimave jane vellezer nga Kashari Ismail Sula 41 vjec dhe Lulzim Sula 48 vjec.

Edhe viktima tjeter Dashamir Dema 40 vjec eshte i aferm i tyre.

Ende nuk ka te dhena nese shoferi kishte konsumuar alkool, por behet e ditur se mjeti ka qene me shpejtesi te madhe.