Moti Sot, e martë 16 shkurt 2021

91

Moti i kthjellët dhe me vranësira kalimtare do të dominojë vendin edhe gjatë së dielës. Moti mbetet me kthjellime e vranësira kalimtare, më të shpeshta në mesditë dhe orët e pasdites kur priten shira afatshkurtër.

Temperaturat e ajrit nuk do të kenë ndryshime të ndjeshme, vetëm një rritje të lehtë në zonat pa shira.