Moti Sot, e enjte 11 shkurt 2021

87

Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat do të pasohen nga reshje shiu me intesitet të ulët. Në zonën veriore dhe lokalisht në atë qendrore reshjet e shiut do të fitojnë intensitet deri mesatar.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugut me intensitet deri në 10 m/s duke u shoqëruar me valëzim të forcës 2-3 ballë.

Moto Sot