Moti Sot, e hënë 1 shkurt 2021

94

Moti parashikohet i kthjellët dhe me vranësira të pakta kalimtare, kryesisht përgjatë relieveve malore. Mjegulla e dendur do të jetë prezente në orët e mëngjesit kryesisht përgjatë zonave luginore.

Era do të fryjë me drejtim Jugperëndim – Juglindje 1-7 m/sek, e shoqëruar me valëzim të forcës 1 deri 2 ballë.