Humb kontrollin e mjetit dhe përplaset me trafikndarësen, vdes i riu

115

Një 24-vjeçar humbi jetën në një aksident rrugor këtë të diel.

Në aksin Milot-Thumanë, i riu humbi kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga dhe u përplas me trafikndarësen.

Përplasja rezultoi fatale për të. Shoferi mori plagë të rënda dhe u dërgua në spital në Tiranë, por nuk mbijetoi dot.