Vajza e Eli Farës kalon pushimet me të dashurin në Dubai, e prezanton me publikun (Foto)

171

Vajza e Eli Farës, Marina Fara është një personazh mjaft i komentuar në media përsa i përket historive të saj të dashurisë.

Ajo prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me një djalë, për të cilin edhe këngëtarja Eli Fara ka dhënë aprovimin. Në një intervistë për rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare këngëtarja pranoi se vajza e saj po shoqërohet me dike dhe se ia ka dhënë aprovimin për djalin që po del.

Së fundmi Marina dhe partneri i saj kanë vendosur të kalojnë pushime në Dubai, nga ku nuk kanë munguar as foto.