Gazetarja e njohur zbulon çfarë i tha Fatos Nanos në sy të gruas.

112

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur nga të gjithë si Paloma, ka rrëfyer sot në emisionin e mëngjesit në Top Channel, “Wake Up” disa prej rasteve të përplasjes me qytetarët apo politikanët gjatë karrierës së saj.

Paloma njihet për shkathtësinë e saj në terren, por për herë të parë, gazetarja ka rrëfyer një ndër situatat e saj më të sikletshme.

“Atë ditë ka ndodhur në barin e topit, ai ishte i ftuar në Fiks Fare dhe unë shkova atz. Unë për shembull i thashë Fatos Nanos, a do bëjmë seks bashkë? Ndërkohë që kishte bashkëshorten aty. Dhe nuk e di, për një moment mendova se aty erdhi fundi, do haja ndonjë shuplakë ose nga ai ose nga ajo.

E kisha të stisur pyetjen, sigurisht, jo se doja të shkoja vërtetë me të. Doja ta ftoja në një takim pijesh, sepse thuhej se Fatos Nano pinte shumë alkool dhe ne donim të dinim nëse është e vërtetë kjo ose jo. Dhe unë fillova ta ngacmoja”, tha Paloma.