Ngjarje e rëndë, 37-vjeçari hidhet nga pallati (Detajet e para)

111

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet.Policia njofton se tek ish-Fusha e Avacionit, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e pallatit ku banonte shtetasi D.K., 37 vjeç, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.