Aksident i fikshëm / në Tiranë, përmbyset taksia mes rrugës

123

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e së martës në zonën pranë Shallvareve, në Tiranë.

Siç duket nga pamjet e mëposhtme një taksi është përmbysur në mes të rrugës.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia, zjarrfikësit dhe autoambulanca për t’i dhënë ndihmën e parë të përfshirëve në aksident.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit./Opinion.al