Surprizon aktorja Monika Lubonja, pranon për herë të parë publikisht lidhjen e saj të dashurisë

227

Aktorja Monika Lubonja ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko Kush LUAN”.

Aktorja e njohur pranoi publikisht se ndodhet në një lidhje dashurie, por ende nuk e ka bërë publik partnerin e saj.

“Monika vazhdon të mbetesh në superformë, por kurrë nuk je përfolur për një lidhje dashurie. Sot në “Shiko Kush Luan”, duam të dimë a është dikush në jetën tënde?”, ishte kjo pyetje që iu drejtua Lubonjës dhe plot sportivitet ajo u përgjigj kështu: “Do jetë së shpejti”.

Epo si duket ajo dhe partneri i saj po ecin në hapa të sigurt, për ta zyrtarizuar lidhjen e tyre të dashurisë.