Më të lumtur se kurrë! Biznesmeni ndan foto nga shtrati me Fjolla Morinën

145

Këngëtarja e njohur kosovare Fjolla Morina prej muajsh është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave, pasi u kap nga policia në doganën e Kukësit me dy pistoleta dhe fishekë në çantë.
Së fundmi, ajo duket se po shijon shumë jetën me partnerin e saj, Fisnikun. Të dy janë mjaft aktivë në rrjete sociale, ku shpesh shprehin dashurinë për njëri-tjetrin.

Sot ishte Fisniku ai i cili ka ndarë disa momente intime të çiftit duke thënë se dashuria e tyre është e vërtetë.

Ata duken shumë të lumtur teksa shihen të qeshur dhe duke shkëmbyer puthje pasionante.