Fermë kanabisi në Angli/ Dy të rinj shqiptarë në pranga (EMRAT)

114

“Aventura” e dy të rinjve shqiptarë në Angli ka përfunduar.

Policia angleze i vuri në pranga pasi gjatë një aksioni zbuluan një fermë masive kanabisi.

Shqiptarët e prangosur janë Saimir Kullau , 23 vjeç dhe Marsel Sadja, 24 vjeç. Ata janë vendosur në paraburgim.