61-vjeçari shqiptar vdes gjatë s*ksit me një 21-vjeçare, dyshohet se …

170

Një 61-vjeçar nga Gjakova është gjetur i pajetë në një hotel në Kosovë. Mediat kosovare raportojnë se i moshuari ka humbur jetën, pas aktit seksual me në 21-vjeçare nga Shqipëria. Gjithashtu në vendngjarje është gjetur edhe një substancë, e dyshuar si Viagra.

Policia e Kosovës ka njoftuar se: “Është raportuar se viktima mashkull kosovar, në një vilë, nga dy dëshmitarë është gjetur pa shenja jete.

Njësitet relevante të policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Përveç njësiteve policore në vendin e ngjarjes ka dalë edhe prokurori, me urdhrin e të cilit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”.