Moti Sot, e martë 1 dhjetor 2020

142

Moti do të me diell dhe vranësira të pakta në relievet malorë. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-15 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4-5 me lartësi vale 1,0- 1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie të konsiderueshme.