E rëndë / 25-vjeçari i jep fund jetës, vetëvaret në banesën e tij

228

Një ngjarje e rëndë ëshjtë shënuar këtë të hënë në Babrru.

Një 25-vjeçar me iniciale A.M. i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij. Trupi i tij i pajetë u gjet nga vëllai i tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.