Moti Sot, e dielë 29 nëntor 2020

102

Moti do të me vranësira të dendura dhe rreshje shiu me stuhi me aktivitet kryesor në orët e para të mëngjesit. Gradualisht gjatë ditës rreshjet do të jenë me ndërprerje , nuk do të mungojnë dhe kthjellimet.

Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 me lartësi vale 1,0- 1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me tendencë në rënie.

Moti Sot