60-vjeçari përplaset nga makina dhe vdes në vend

124

Një 60-vjeçar mbeti viktimë e një aksidenti rrugor këtë të dielë.

Gjon Kola u përplas nga një makinë në Ishull Lezhë.

Akoma nuk dihet se kush ishte fajtor për aksidentin, por policia po heton për të zbardhur detaje.

Ky është i katërti aksident që ndodh të njëjtin vend brenda kësaj jave.