Moti Sot, e shtunë 21 nëntor 2020

151

Parashikohet mot me alternime kthjellimesh dhe vranësirash.

Parashikohen reshjet e shiut të izoluara dhe me intensitet te ulët vetëm përgjatë vijës bregdetare.

Era do të fryjë me drejtim Juglindje- Verilindje 2-8m/sek, ndërsa përgjatë vijës
bregdetare deri në 10m/sek, duke u shoqëruar me valëzim të forcës 2-3 ballë.