Moderatorja Fiori Dardha rrëfen momentin e vështirë që po kalon: Qaj fshehurazi…

327

Fiori Dardha njoftoi lajmin në atë kohë, duke publikuar një foto me të ëmën nga ambientet e spital por nuk zbuloi diagnozën e saj. Ndërsa në një mini intervistë me ndjekësit tregoi më shumë detaje rreth gjendjes shëndetësore të mamasë.

Fiori Dardha u shpreh se aktualisht e ëma ndodhet në shtëpi dhe shkon në spital vetëm për të bërë kimioterapinë. Moderatorja tregoi se po e përballon sëmundjen e mamasë duke qarë fshehurazi ndërsa shtoi se po qëndron në krah të saj duke u kujdesur për të.