Horoskopi ditor, 25 tetor 2020. Parashikimi i yjeve për ju sot.

111

Dashi. Dita po shkon në drejtimin e duhur dhe priten surpriza të këndshme. Ju sot do të sqaroni disa çështje të lëna pezull me miqtë tuaj. Takime të këndshme për beqarët në këtë ditë të diel. Momente pasionante dhe romantike me partnerin tuaj ku do të gjeni intimitetin dhe dashurinë që prej kohësh ju ka munguar.

Demi. Një luhatje e humorit do tju bëjë që mos e merrni shumë seriozisht këtë ditë. E dila si një ditë pushimi për ju do të jetë krejt e kundërta pasi një lodhje fizike dhe psikologjike ju pret. Sot nuk do të jeni në formë për të kënaqur partnerin tuaj. Synimet që ju keni për të ardhmen do tju japin forcë për të vazhduar përpara.

Binjakët. Ditë e shkëlqyer për udhëtime për argëtim dhe arritjen e qëllimeve tuaja. Humor brilant dhe energji e shkëlqyeshme! Shumë prej jush gjithmonë kanë ëndërruar për dashuri romantike magjike atëherë kur të vijë personi i duhur. Është një ditë që mat guximin tuaj dhe sa shumë keni ndryshuar.

Gaforrja. Ritmi i ditës është i vrullshëm, megjithatë shpërblimet nuk duhet të mungojnë. Një mundësi ju lejon të merrni pikë dhe të tregoni veten se kush jeni. Situata është e favorshme por suksesi nuk do të shërbehet në një pjatë argjendi. Ju do të duhet të angazhoheni. Në përgjithësi keni një qëndresë dhe energji të pashtershme por mos e tërhiqni shumë fort litarin.

Luani. Qielli mbi ju sot ka fuqinë për tju bërë të ndiheni të papërshtatshëm, kështu që rrezikoni të reagoni në mënyrë joproporcionale ndaj njerëzve dhe situatave. Mos u bllokoni nga të papriturat që do ju serviren pasi mund të humbni shumë. Një polemikë familjare mund të ndizet. Disa debate do të krijohen me partnerin tuaj mos i merrni parasysh nëse marrëdhënia është mjaft e fortë për ti bërë ballë çdo tronditjeje.

Virgjëresha. Kushtojani vetes këtë fundjavë, relaksohuni dhe mundohuni të largoni të gjitha streset e javës. Do tju pëlqejë dhe do ju bëjë mirë të kaloni disa ditë pushimi në një vend të qetë ku mund të harroni angazhimet problemet njerëzit e mërzitshëm. Nëse jeni i dashuruar merreni në ambientin e punës dhe tregojini të dashurit tuaj se sa thelbësore është prania e e tij në jetën tënde dhe si nuk mund të bëni pa të.

Peshorja. Fundjava do të fillojë pozitivisht për ju. Me Hënën në Ujor keni të gjithë përbërësit që ju duhen në majë të gishtave për një pasdite argëtuese dhe një mbrëmje të shkëlqyer në një aheng. Sa i përket dashurisë partneri do tju japë disa emocione pikante. A jeni beqare a keni zemër të lirë? Nëse shikoni përreth do të shihni mundësi të mira.

Akrepi. Sot yjet ofrojnë një pauzë të këndshme për reflektim, e dobishme për ata që po luftojnë me një problem familjar. Mendimet dhe shqetësimet mund tju përballin me disa momente të sikletshme me familjarët. Në frontin e dashurisë, mos i gënjeni ata që ju duan tregojini gjithmonë të vërtetën. Mos refuzoni këshillat që do tju bëhen nga një mik i cili kërkon vetëm më të mirën tuaj.

Shigjetari. Ju sot do të jeni në gjendje të rizbuloni kënaqësine për të bërë gjërat që ju pëlqejnë më shumë të tilla si përfundimi i disa punëve në shtëpi dhe shëtitja nëpër dyqane për të azhurnuar veshjet tuaja. Do të ketë momente pasionante në jetën e një çifti dhe situata intriguese për beqarët. Mbajtja e qëllimeve tuaja të qarta në planin shëndetësor ka të ngjarë tju sjellë dobi në planin afatgjatë. Një ftesë jashtë shtetit mund të bëjë disa të paketojnë çantat e tyre.

Bricjapi. Hëna në Fushën e dytë është e dobishme për ju për të përdorur cilësitë tuaja praktike. Reagime të shkëlqyera në të gjitha frontet. Çështjet rigorozisht ekonomike meritojnë vëmendje shtesë është koha për të bërë një vlerësim. Kultivoni marrëdhëniet emocionale me më shumë interes me dashuri dhe pasion. Mos i përmbaj impulset tuaja dhe do të përgjigjeni nga partneri me të njëjtin intensitet.

Ujori. Me Hënën në shenjë gjithçka po shkon mirë duke përfshirë dashurinë dhe miqësinë. Ju do shfaqeni i qetë dhe i relaksuar me partnerin tuaj i stimuluar këndshëm nga miqtë që ju përfshijnë në një mijë iniciativa secila më argëtuese se tjetra. Rrahje zemre për beqarët për shkak të një hyrjeje të re por tërheqja do të jetë magjike dhe fatale prandaj tregoni kujdes.

Peshqit. Sot nuk do të jeni në gjendje të shoqëroheni me miqtë tuaj. Në vend që ti mbani të gjitha brenda filloni të shpreheni me familjarët tuaj ata vërtet do tju ndihmojnë dhe vetëm kështu do të mund të gjeni zgjidhjen e problemit tuaj. Dita e pushimit është ideale për ti kushtuar kohë trajtimeve që synojnë të përmirësojnë mirëqenien tuaj dhe të rrisin hijeshinë.