Nesër ditë e madhe për Encën, këngëtarja e pret me padurim, ja arsyeja.

30

Enca Haxhia vazhdon të mbetet ndër personazhet më të komentuar në estradën shqiptare. Ajo përmes rrjeteve sociale mban të informuar fansat sa i përket jetës personale dhe karrierës profesionale.

Sot është dita e fundit e këngëtares Enca Haxhia si një 24 vjeçare dhe ajo e ka pritur me padùrim ditëlindjen e saj. Nesër Enca do të jetë 25 vjeç ndërsa në rrjete sociale ka paralajmëruar vazhdimisht ditëlindjen e saj.

Sigurisht kjo ditë është speciale për këdo pasi është qendra e vëmendjes dhe merr të gjithë dashurinë e personave rreth tij.

Megjithëse dita e madhe është nesër Enca ka nisur ti ndjejë që sot këto emocione të bukura. Pse kam gjithmonë emocione një ditë para ditëlindjes, shkruan këngëtarja në llogarinë e saj.