Udhëtimi i Marina Vjollcës në Itali nuk ishte i pa qëllimshëm, ja arsyeja.

32

Në rrjete sociale Marini dhe Getoari treguan se udhëtuan drejt Milanos së Italisë dhe teksa të gjithë mendonim se ky ishte një udhëtim për qejf në fakt e paska pasur një qëllim.

Marina ka takuar stilisten e famshme Elisabetta Franchi ndërsa ka ndarë edhe një lajm të bukur me fansat e saj. Moderatorja është bërë zyrtarisht ambasadore e firmës së Franchi dhe smund të ishte më e lumtur se kaq.

Jashtëzakonisht e nderuar dhe e lumtur të përfaqësoj Elisabetta Franchi në Shqipëri dhe Kosovë si një ambasadore e brandit.

Marina ka zgjedhur shpeshherë të vishet nga stilistja e njohur në spektaklin Klanifornia ndaj Franchit smund të mos i binte në sy bukuroshja shqiptare.