Tea që kërkon burrë në emision Përputhen, paska qenë në ekran më parë. Ja si dukej ajo.

65

Tea Trifoni është një nga vajzat e sezonit të dytë të Përputhen që të paktën deri tani e ka marrë epitetin si e preferuara e publikut.

Pak javë në këtë eksperiencë i kanë dhënë asaj famë të madhe reflektuar edhe në rrjete sociale.

Por kjo nuk është hera e parë e Teas në ekran. Rreth dy vite më parë, ajo ka qenë pjesë e rubrikës Ka një mesazh për ty tek E diela shqiptare në Tv Klan.

Ajo bënte rolin e postieres duke çuar mesazhet në dyert e shqiptarëve. Në atë kohë ajo ka qenë brune dhe ndryshe nga ajo që shohim sot.