Genard Hajdini sqaron situatën pasi ofendoi Luana Vjollcën dhe gjithë shqiptarët.

31

Genard Hajdini është një nga personazhet shqiptare me të ndjékur në Instagram për videot e ndryshme që poston.

Në një intervistë në emisionin ABC e Pasdites me moderatorin Ermal Peçi, ai tregoi se ka pasur incidente me videot dedikuar Luanës dhe videon ku shau shqiptarët.

Tre video kam pasur problem dy me Luanën dhe një video tjetër. Ato bënë namin kapën shumë shikueshmëri. E kuptoj që e tepruam por ajo është edhe publicitet.

Këtu mund të përmend edhe videon ku shava shqiptarët sepse isha emocional por vërtet u pendova dhe të gjithëve ju kërkojmë ndjesë shumë.

Ermali e pyeti nësë ai mendoi se video dedikuar Luanës mund ta kishte lënduar atë dhe se duhet ti kërkoj ndjesë në ekran teksa shtoi se ndjesa i takon më shumë Sonidës që bëri ato deklarata.