E rëndë, babai aksidenton për vd ekje djalin 5-vjeçar

56

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e së shtunës në Maliq, në fshatin Sheqeras.

Sikurse njofton policia, shtetasi E.B. ka aksidentuar për vd ekje me një traktor djalin e tij të mitur.

5 vjeçari kishte marrë disa plagë të rënda dhe ndërroi jetë në Spitalin e Korçës.

Grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit.