Dojna Mema bashkëpunon me Erion Veliajn: Me këtë djalin zdroms.

63

Pak kohë më parë moderatorja Dojna Mema bëri të ditur që nuk do të jetë më as autore as moderatore e Pop Culture. Që nga ai moment të gjithë u bënë kuriozë rreth projektit të saj të rradhës për të cilin nuk kishte folur ende.

Së fundmi Dojna ka publikuar në rrjete sociale një foto krah kryebashkiakut Erion Veliaj. Ajo ka treguar se ka nisur një bashkëpunim me të por pa zbuluar detaje.

Me këtë djalin zdroms duke folur mbi projekte të reja dhe me shumë yje, ka shkruar moderatorja krahas fotos.