Me foton përpara pasqyrës, Majlinda Bregu i bën vajzës urimin e veçantë për ditëlindje.

70

Dita e sotme është e veçantë në familjen e politikanes Majlinda Bregu pasi vajza e saj Kejda feston ditëlindjen. Padyshim nuk kishte se si të mungonte edhe urimi publik i politikanes e cila ka zgjedhur rrjetin social.

Bregu ka ndarë një foto me të bijën përpara pasqyrës krah së cilës ka treguar se çfarë e bëjnë atë më të bukur.

Je shumë më shumë se sa ajo që sheh në selfie. Dhe ti e di këtë. Është zemra e artë dhe vetëironia ato që të bëjnë të bukur. Gëzuar ditëlindjen, ka shkruar ajo.