Zgjedhjet e 25 prillit / Rama mbledh shtabin elektoral

51

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur këtë të hënë shtabin elektoral në takimin e përjavshëm.

Report Tv mëson në fokus të takimit janë qenë porositë për fushatën zgjedhore dhe raportimet e problemeve në qarqe.

Në mbledhjen e shkuar shtabit elektoral iu bashkua edhe Ardian Cela i ngarkuar për të ndjekur fushatën elektorale në Durrës, pas largimit të Vangjush Dakos

Edi Rama kryetari i Partisë Socialiste