Rezultoi me Covid-19 por Stresi nuk i ndal takimet me miqtë (Foto)

67

Reperi i njohur Stresi njoftoi një ditë më parë se është me Covid-19. Ai kërkoi që të gjithë njerëzit të kenë kújdes teksa pohoi se do të vetizolohet në banës.

Mirëpo duket se këto fjalë nuk i ka vënë në zbatim pasi ai jo vetëm nuk është izoluar por është shoqëruar me persona të tjerë.

Në disa video të publikuara nga vetë ai Stresi është i pranishëm në një ditëlindje. Mes këngëve çiftelisë dhe gotave që trokasin ai uron ditëlindjen një prej miqve.