I zhdukur prej muajsh, Zogu i Tiranës duket më ndryshe se kurrë (Foto)

118

Në muajin maj prezantuesi i shumë komentuar Hermes Nikaj i njohur si Zogu i Tiranës u lirua nga Burgu 313 ku qëndroi për gati 5 muaj dhe Gjykata e Rrethit Gjyqesor Tiranë ndryshoi masën e sigurisë nga Arrest ne Burg në Arrest në Shtëpi.

Prej disa muajsh Hermes ndodhet në arrest shtëpie dhe ishte zhdukur nga rrjetet sociale. Megjithatë sot ai është rikthyer duke postuar foton e parë pas kaq shumë kohësh.

Hermes shfaqet me një pamje ndryshe me mjekër dhe i transformuar pasi nuk ka mundur të shkojë tek berberi. Ne arrest shtepie jena bo icik me shku te berberi po sdalim dot ca me bo, shkruan Hermesi krah fotos.