Gjendet e pajetë në banesë një grua, dyshimet e para

68

Një grua është gjendur e pajetë këtë mbrëmje në banesën e saj.

Nuk dihen rrethanat e ngjarjes, në të cilat ka ndërruar jetë gruaja e cila nuk është identifikuar.

Policia ka gjetur trupin e pajetë që është transportuar në mo rg, ndërsa në banesë ka qenë edhe një fëmijë i cili ishte në jetë dhe është çuar në pediatrinë e Pogradecit.

Vetëm një muaj më parë ka vd ekur edhe bashkëshorti i gruas që u gjet pa jetë këtë mbrëmje.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!