Elita dhe Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë, zbulojnë gjininë e fëmijës (VIDEO)

44

Moderatorja e njohur Elita Rudi dhe reperi Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë. Pas djalit ata presin të bëhen edhe me një vajzë.

Elita Rudi ka publikuar një video nga festa e zbulimit të gjinisë ku kanë njoftuar fansat se do të bëhen me një vajzë. Jemi shumë të lumtur që familjes tonë po i shtohet një vajzë, shkruan Elita Rudi.