Me flokë si të Marlyn Monroe dhe fustan të shkurtër, Luana Vjollca mahnitëse në fotot e fundit.

65

Moderatorja e njohur është shfaqur tepër rinore e veshur me një fustan të zi me pika, që i përafron stilit të viteve 80. Nuk kanë munguar komentet pozitive për bukuroshen bionde as nga fytyra të njohura publike të cilët komplimentonin pamjen fizike të Luanës .

Ndërkaq, kujtojmë se Luana është duke punuar mbi sezonin e ri të emisionit Shiko Kush Luan e cila do të transmetohet në 26 shtator në ekranin e Top Channel.