Eva Murati flet për herë të parë rreth Can Yamanit.

373

Moderatorja shumë simpatike Eva Murati ishte në qendër të vëmendjes së mediave dhe publikut ditën e djeshme. Shkak për këtë u bë një koment në llogarinë e aktorit Can Yaman i cili i ktheu përgjigje publikisht.

Nisur nga kjo fansat janë bërë shumë kuriozë të dinë nëse Eva ka komunikuar ndonjëherë me aktorin. Gjatë një interviste të bërë me ndjekësit ajo është pyetur A ke folur me Canin? Na trego aman se plasëm.

Mirëpo, moderatorja është shprehur se preferon ta mbajë sekret të cilin nuk do ta zbulojë ndonjëherë. Ky është një sekret që nuk do ta them kurrë. E di që më doni. Puthje vajza e thashethemeve, ka shkruar Eva.