Adrola Dushi i bën të birit një dhuratë super të veçantë.

39

Modelja bukuroshe Adrola Dushi është nënë e një djali të quajtur Troi i cili i ngjan shumë. Ajo publikon shpesh foto pranë tij në rrjete sociale dhe nuk i kursen dedikimet plot dashuri.

Së fundmi modelja i ka bërë të birit dhuratën më të veçantë një yll. Ajo ka ndarë me ndjekësit foton e një certifikate që provon se nisur nga sot një yll në qiell mban emrin e Troit.

Ylli me i bukur ne qiell mban emrit e yllit me te bukur ne toke Troi ime, ka shkruar Adrola.