Pas rënies në peshë, Fifi bën një ndryshim tjetër të madh (Foto)

50

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Fifi ka rënë goxha në peshë kohët e fundit. Asaj i është dashur të dobësohet për shkak të problemeve shëndetësore.

Fifi nuk i ka kursyer fotot me pamjen e re në rrjete sociale duke surprizuar ndjekësit. Së fundmi ajo ka bërë një ndryshim tjetër dhe mund të themi që nuk njihet fare.

Këngëtarja është kthyer në bjonde dhe ndonëse e kemi parë dhe më herët të tillë ndryshimi i bërë së bashku me rënien në peshë i japin hijen e një njeriu tjetër.