Fjoralba Ponari prezanton të dashurin publikisht.

48

Moderatorja Fjoralba Ponari ka qenë gjithmonë në qendër të mediave për pamjen e saj dhe talentin.

Sa i takon jetës private ajo ka qenë gjithmonë e rezervuar edhe pse pyetej kanë qenë të shumta nëse është apo jo në lidhje.

Këtë të fundit, moderatroja e ka pranuar publikisht në një bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Një prej fansave të saj si duket e ka parë bukuroshen shqiptare me një çun simpatik dhe të gjatë në rrugë, dhe këtë ia ka shkruar.

Kush është ai çuni i gjatë dhe simpatik që ishte me ty sot? P.s je si beb live shkruan ndjekësja, teksa Fjoralba i është përgjigjur My bf boyfriend. Dhe faleminderit.